fbpx

 

Bezpłatny webinar | czwartek, 30.03 | 20:00

Jak obudzić w sobie głos lidera?

Daj ludziom głos, któremu nie można się oprzeć!

Jeśli jesteś liderem/liderką, a Twój głos nie ma wpływu na innych, nie oddaje kompetencji i pasji, dowiedz się, co możesz zrobić, aby go wyszkolić.

Poznaj skuteczne narzędzia i rozwijaj liderskie brzmienie.

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu i dowiedz się:

  • Jak brzmieć z ufnością i przekonaniem?
  • Jak pracować, jeśli Twój głos brzmi zbyt delikatnie, niepewnie i bez ekspresji?
  • Jakie ćwiczenia głosu są zalecane, gdy barwa głosu jest zbyt ostra i nieprzyjemna dla słuchacza?

Obserwując liderów, mówców motywacyjnych, utożsamiamy się z siłą ich głosu. Zauważ, jak różne są to osoby, zarówno pod kątem wieku, płci i zainteresowań.

 

Osoby, które porywają tłumy łączy jednak to, że mają niebywałą charyzmę w głosie.

Dobra wiadomość jest taka, że i Ty możesz obudzić w sobie głos lidera.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić, zacznij od przyjścia na mój bezpłatny webinar.

Podczas szkolenia:

  • Poznasz zestaw ćwiczeń, by rozwijać brzmienie lidera/liderki.
  • Nauczysz się jak używać głosu z trzewi: mocy i przekonania.
  • Poznasz nowe, zaskakujące badania na temat głosu przywództwa kobiet i mężczyzn.

Od 30 lat w życiu prowadzi mnie głos i zauważam ważną konsekwencję jako trenerka głosu, dziennikarka radiowa, że:

  • Osoby o mocnym, atrakcyjnym głosie mają przewagę nad osobami o słabym, nieatrakcyjnym głosie.
  • Osoby z atrakcyjnym głosem zwracają na siebie uwagę, wzbudzają szacunek, rzadziej się im przerywa i częściej postrzegane są jako liderzy.

Atrakcyjny głos lidera/liderki to atut. Poznaj skuteczne narzędzia i działaj. 

O mnie

Magdalena Wadowska

W życiu idę za głosem serca, a ten od najmłodszych lat zapraszał mnie do świata dźwięku i rozmowy z drugim człowiekiem.

Ukończyłam śpiew, a równolegle studiowałam antropologię kultury, na której stawiałam pierwsze kroki w wywiadach. Naturalną konsekwencją była 20-letnia przygoda z radiem (m.in. Radio Kraków, radiowa Trójka, Jedynka, Studio Reportażu i Dokumentu), aż finalnie zostałam trenerką głosu/wystąpień. Wszystko zaczęło się od głosu!

Głos zaprowadził mnie daleko. Miałam szansę przeprowadzać wywiady z takimi osobistościami jak Rafał Sonik, Marek Kamiński, Jaś Mela, Danuta Wałęsa, Stanisława Celińska, Tomasz Stańko, Anna Dymna, Leszek Możdżer, Zbigniew Wodecki. Jestem laureatką wielu prestiżowych nagród i wyróżnień dziennikarskich m.in. Grand Press, Grand PIK, I nagroda Newsreportaż Newsweek, nominacja PRIX EUROPA, wyróżnienie Watergate SDP, nominacja do nagrody PAP im. R. Kapuścińskiego, Dziennikarz Roku 2009 – nagroda małopolskich dziennikarzy.

Od 5 lat jestem trenerką na pełnym etacie. Przez ten czas stworzyłam m.in. warsztaty z tematyki zarządzania głosem w biznesie Zarabiaj Głosem/Głos jest Twoją wizytówką i wystąpień publicznych online/offline. Dzięki nim pomogłam przywrócić moc i wiarę w głos wielu fantastycznym osobom. Może Twój głos będzie kolejny?

Moja misja:
Zależy mi, by umiejętność modulacji głosu i panowania nad nim nie była wiedzą tajemną, zarezerwowaną tylko dla radiowców, lektorów, aktorów, śpiewaków. Zależy mi na tym, by jak najwięcej osób w swoich biznesach doświadczało mocy brzmienia swojego głosu, jego wpływu na innych. Głos jest po to, by urzeczywistniał nasz potencjał, marzenia i cele.

FAKTY:
W roku 2021 w social mediach najważniejszy był glos, co potwierdziły badania analityków social mediów. Czas pandemii obnażył nasze głosy i potwierdził wcześniejsze badania naukowców ze Stanford University, według których co najmniej 2 razy ważniejsze jest JAK mówisz, niż to, CO mówisz.