fbpx

Bezpłatne opracowanie

Naucz się DYKCJI
od Pani z radia

Odkryj potencjał swojego głosu, dzięki ćwiczeniom, które nie są trudne, jednak dotychczas były znane tylko specjalistom z radia, zawodowym konferansjerom i mówcom!

Poczuj pewność w głosie, opanuj związane ze stresem drżenie w jego barwie i poczuj, jak wielką moc ma Twój głos!

To opracowanie dla osób, które chcą brzmieć pewniej, lepiej w wystąpieniach publicznych, dla których głos jest ich narzędziem pracy.

 

Wraz z materiałem otrzymasz łatwe i skuteczne ćwiczenia, dzięki którym:

  • poczujesz pewność w głosie i rozwiniesz jego dobre brzmienie,
  • sprawisz, że Twój głos będzie lepiej sobie radził ze stresem,
  • zdobędziesz więcej pewności siebie,
  • poczujesz moc swojego głosu.

Poznaj 5 kroków, dzięki którym przygotujesz głos tak,
by każde wystąpienie było porywające!

z

Odważ się i daj głos swoim celom

z

Codziennie eksperymentuj z głosem

z

Ciesz się swoim głosem i wzrastaj

z

Po prostu – zarabiaj głosem!

O mnie

Magdalena Wadowska

W życiu idę za głosem serca, a ten od najmłodszych lat zapraszał mnie do świata dźwięku i rozmowy z drugim człowiekiem. Ukończyłam śpiew, a równolegle studiowałam antropologię kultury, na której stawiałam pierwsze kroki w wywiadach. Naturalną konsekwencją była 20-letnia przygoda z radiem (m.in. Radio Kraków, radiowa Trójka, Jedynka, Studio Reportażu i Dokumentu), aż finalnie zostałam trenerką głosu/wystąpień. Wszystko zaczęło się od głosu!

Głos zaprowadził mnie daleko. Miałam szansę przeprowadzać wywiady z takimi osobistościami jak Rafał Sonik, Marek Kamiński, Jaś Mela, Danuta Wałęsa, Stanisława Celińska, Tomasz Stańko, Anna Dymna, Leszek Możdżer, Zbigniew Wodecki. Jestem laureatką wielu prestiżowych nagród i wyróżnień dziennikarskich m.in. Grand Press, Grand PIK, I nagroda Newsreportaż Newsweek, nominacja PRIX EUROPA, wyróżnienie Watergate SDP, nominacja do nagrody PAP im. R. Kapuścińskiego, Dziennikarz Roku 2009 – nagroda małopolskich dziennikarzy.

Od 5 lat jestem trenerką na pełnym etacie. Przez ten czas stworzyłam m.in. warsztaty z tematyki zarządzania głosem w biznesie Zarabiaj Głosem/Głos jest Twoją wizytówką i wystąpień publicznych online/offline. Dzięki nim pomogłam przywrócić moc i wiarę w głos wielu fantastycznym osobom. Może Twój głos będzie kolejny?