fbpx

Aktualności

Łukasz Piszczek


Łukasz Piszczek znakomity piłkarz polskiej reprezentacji buduje akademię piłkarską dla dzieciaków w swojej rodzinnej miejscowości Goczałkowice - Zdrój na Śląsku. Przedsięwzięcie realizuje Fundacja Akademia Piłkarska Łukasza Piszczka. 8 października 2018 roku miałam przyjemność prowadzić oficjalne rozpoczęcie budowy akademii i konferencję prasową. Fot. Wojciech Smolorz


GŁOS TO JA!

Warsztaty głosowe


Jeśli chcesz poznać swój głos i techniki doskonalenia głosu?
Jeśli chcesz mówić o sobie, firmie tak, by zdobyć zaufanie ludzi? Jeśli chcesz być skutecznym, przekonującym mówcą?
Jeśli chcesz głosem inspirować, motywować do działania?

Zapraszam na autorski warsztat oparty na unikatowych ćwiczeniach.

Czy wiesz, że głos jest potężnym narzędziem, który pomaga w biznesie i życiu osobistym. Dzięki rozwijaniu głosu poznajemy siebie, lepiej rozumiemy ludzi i łatwiej nawiązujemy kontakty.

Na warsztatach dowiesz się:
-jak modulować głos;
-jak ton twojego głosu działa na innych;
-jak wydobyć siłę głosu;
-jak radzić sobie ze stresem podczas publicznego mówienia;

Usłyszysz swój głos z nagrań i oswoisz się z mikrofonem.

Jeśli twój zawód polega na budowaniu relacji, prowadzeniu prezentacji, wystąpień publicznych, głos jest twoim narzędziem pracy. Serdecznie zapraszam.

Skorzystaj w wiedzy i doświadczenia trenera głosu, na co dzień pracującego głosem.

Termin
13 października 2108
PROMOCJA 350 zł /os
kameralna grupa
materiały szkoleniowe
przerwa kawowa
zapisy tel. 502 258 289
biuro@publicfriend.pl


TWOI SŁUCHACZE SIĘ NUDZĄ? CZAS KOŃCZYĆ!

TRENING MEDIALNY POZIOM PODSTAWOWY


Nawet najlepsze wystąpienie kiedyś musi się skończyć. Nawet najlepsze żarty w końcu przestają śmieszyć. Nawet najlepiej przygotowany ekspert w pewnym momencie zaczyna… nudzić. Nie ma w tym nic dziwnego. Tak po prostu jest. Mózg ma ograniczone możliwości skupienia. Dlatego warto jak najlepiej wykorzystać krótki moment ciekawości twojego słuchacza. Ciekawości ciebie i tego, co masz do powiedzenia.

Ciekawość oznacza, że jeszcze zanim cokolwiek powiesz, twój słuchacz ma już w głowie swój obraz… ciebie. Jeżeli dołożysz do tego jeszcze kilka pierwszych zdań, które za chwilę wypowiesz, to albo dostałeś szansę, albo…

Rozpoczynasz występy w mediach, prezentacje na forum publicznym, działasz w mediach społecznościowych i tylko ty wiesz, ile stresu cię to kosztuje? Na widok kamery, mikrofonu i publiczności masz chaos w głowie, brakuje ci słów, a twoja mowa ciała to pokazuje? Wiesz już, że przeszkadza ci to w karierze i utrudnia życie?

Możesz to zmienić! Poprowadzę z tobą wywiad, wspólnie nagramy krótkie informacje i prezentacje, pomogę ci w konstruowaniu czytelnych przekazów słownych, razem poćwiczymy intonację głosu. Na szkoleniu poznasz skuteczne sposoby radzenia sobie ze stresem, a także swoje mocne strony, dzięki którym łatwiej opanujesz trening medialny. W moim zawodowym życiu prowadziłam setki audycji na żywo, tysiące wywiadów i rozumiem, jak stresujący może być kontakt z mediami i publicznością. Dlatego gwarantuję indywidualne podejście do każdego z uczestników i przyjazną atmosferę.

Twoje korzyści

• oswoisz się z mikrofonem i kamerą
• poznasz zasady budowania spójności wypowiedzi z mową ciała
• dowiesz się jak rozmawiać z dziennikarzami i udzielać wywiadów
• poznasz możliwości swojego głosu

Wiodące zagadnienia

1. Zasady autoprezentacji przed kamerą i mikrofonem.
2. Synteza wypowiedzi czyli co mówić, by inni nas rozumieli.
3. Prozodia mowy czyli jak mówić, by inni nas słuchali.
4. Modulacja głosu.
5. Jak wybrnąć z kłopotliwych sytuacji podczas wystąpień publicznych.
6. Sposoby radzenia sobie ze stresem.

Trening przeznaczony jest dla:

Menagerów reprezentujących firmy i instytucje, ekspertów w swojej dziedzinie, autorów vlogów, podcastów i wszystkich tych, którzy chcą zdobyć umiejętności autoprezentacyjne przed kamerą i mikrofonem.

Najbliższe terminy do wyboru:
20 czerwca 16.00 – 21.00
22 czerwca 9.00 – 14.00
Koszt: 597 zł

Kameralne grupy
Miejsce: studio emisyjne, ul. św. Benedykta
5 h efektywnego warsztatu
Materiały szkoleniowe
Przerwa kawowa
Certyfikat

Październik
7 października 10.00 – 15.00
zapisy tel. 502 258 289
biuro@publicfriend.pl


Szkolenia dla pracowników Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.


Praca z głosem, wystąpienia medialne, nagrywanie wywiadów i audycji. Super ludzie, a ludzie tworzą miejsca.


Autoprezentacja dla dzieci. Warsztaty


Twoje dziecko jest nieśmiałe, niechętnie występuje publicznie i boi się zabrać głos? A może na scenie czuje się jak ryba w wodzie i chce rozwijać umiejętności interpersonalne? Zapraszam na warsztaty z autoprezentacji poprzez zabawę w radio i telewizję! Podczas zajęć dzieci poznają pracę reporterską od kuchni wcielając się w role reportera, prezentera i eksperta w mediach. Pracując z mikrofonem i kamerą poznają techniki autoprezentacji, poćwiczą dykcję i nauczą się zachowań scenicznych. Zajęcia rozwijają relacje interpersonalne, uczą otwartości, dodają pewności siebie, pomagają redukować stres przed wystąpieniami publicznymi. Warsztaty prowadzę autorską metodą z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu audio i video.


Mapy miasta Dziedzictwa i sacrum w przestrzeni Krakowa


Wystawa Mapy miasta. Dziedzictwa i sacrum w przestrzeni Krakowa to efekt pracy badawczej grupy antropologów z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Badania terenowe dotyczyły przestrzeni Krakowa związanych z nią wyobrażeń na temat sacrum i dziedzictwa. Na podstawie rozmów z mieszkańcami, turystami odwiedzającymi Kraków i zebranych materiałów powstały symboliczne i mentalne mapy miasta. Nagrania i realizacja dźwięków towarzyszących wystawie - Magdalena Wadowska. Mapy miasta. Dziedzictwa i sacrum w przestrzeni Krakowa w Muzeum Etnograficznym ul. Krakowa 46. 18 listopada 2017 do 18 lutego 2018. Zapraszamy.