fbpx
Czy znasz siłę swojego głosu?
22 października 2018
MOC GŁOSU
18 listopada 2018

GŁOS JEST TWOJĄ WIZYTÓWKĄ!

Chcesz doskonalić swój głos i komunikację werbalną? Zapraszam na podcast „Głos jest Twoją wizytówką. Odkąd pamiętam głos jest moim narzędziem pracy. Doceniam go, szanuję i lubię swój głos. Jeśli dla Ciebie głos również jest narzędziem pracy to tutaj znajdziesz dużo informacji o głosie i sztuce mówienia. Z czasem ocenisz czy trafiłeś we właściwe miejsce.
Jestem dziennikarką radiową, reportażystką, trenerem głosu i komunikacji werbalnej.
Głos jest Twoją wizytówką jest moim mottem, które towarzyszy mi od wielu lat i jak na razie w tej kwestii nie zmieniłam zdania. Pamiętam jak 10 lat temu zorganizowałam pierwsze warsztaty głosowe i tak właśnie je nazwałam i prowadzę je do dziś. Utożsamiam się z moim głosem, bo wiem, że głos odzwierciedla kim jestem, jaka jestem. Mój głos jest oceanem informacji o mnie, a twój głos jest oceanem informacji o tobie.
Co więc wiesz o swoim głosie? Dzisiaj mówi się i tak jest, że żyjemy w kulturze obrazkowej, a więc obrazy mają największą moc oddziaływania na nas. Ale tak naprawdę swój wizerunek budujemy poprzez komunikację werbalną czyli to, co mówimy i jaki sposób mówimy. Jednym z najważniejszych elementów komunikacji werbalnej jest oczywiście głos. I nie wiem czy wiesz , ale jest coś takiego jak pierwsze wrażenie głosowe – tak, to nazywam - wsłuchując się uważnie w ludzi, słyszę i widzę jak jesteśmy postrzegani poprzez głos: jego brzmienie, ton jakim mówimy, intonację, wysokość, rytm oraz poprzez sposób wysławiania się.
Do usłyszenia, a jeśli masz pytania? Pisz śmiało! biuro@publicfriend.pl

Posłuchaj teraz.

Komentarze są wyłączone.