fbpx

Warsztaty

Powiedzenie „ trening czyni mistrza” jest oczywiste i prawdziwe. Zdobywaj swój warsztat pod okiem doświadczonego eksperta. Ćwicz i ciesz się! Profesjonalne zajęcia z mikrofonem i kamerą. Praktyczna nauka wykorzystania potencjału, jaki daje głos w pracy zawodowej i życiu osobistym. Doskonalenie sztuki autoprezentacji, budowanie pewności siebie, nauka eliminowania stresu podczas wystąpień publicznych. Zajęcia dla dorosłych i dzieci.

GŁOS JEST TWOJĄ WIZYTÓWKĄ

Na warsztatach dowiesz się jak świadomie posługiwać się głosem i wykorzystać jego potencjał; poznasz swój głos z nagrań, oswoisz się z mikrofonem; usłyszysz jak modulować głos i mówić z właściwą emocją tak, by inni chcieli Cię słuchać. Nauczysz się sposobów atrakcyjnych wypowiedzi oraz umiejętności skupienia uwagi odbiorców; dowiesz się jak mówić brzmiącym, zdrowym głosem; opanujesz techniki panowania nad stresem, tremą. Twój głos ma być Twoim sprzymierzeńcem. Warsztaty prowadzone są autorską metodą z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu radiowego, ćwiczeń oddechowych, artykulacyjnych, emisyjnych i dykcji. Jeśli nagrywasz podcasty, prowadzisz webinary, budujesz swoją „markę”, a Twoje stanowisko w pracy wymaga umiejętności sztuki przemawiania, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia eksperta.


PRZY MIKROFONIE I NA SCENIE

Podczas zajęć dowiesz się jak przygotować wyjątkowe wystąpienia publiczne, medialne i być zapamiętanym jako profesjonalny, charyzmatyczny mówca. Dowiesz się jak dostosować treść przekazu do różnych odbiorców; odkryjesz wpływ mowy ciała, postawy fizycznej na słuchaczy i rolę emocji oraz sposoby ich świadomego wykorzystania. Dowiesz się jak osiągnąć spójność wypowiedzi słownych z właściwymi gestami, a także jak budować relacje z audytorium. Odkryjesz swoją naturalność i pewność siebie w publicznym przemawianiu i dowiesz się jak opanować tremę i stres. Podczas zajęć usłyszysz swój głos z nagrań i poznasz siebie poprzez nagrania video. Warsztaty prowadzone są autorska metodą z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu radiowego i kamery. Jeśli jesteś menadżerem, kierownikiem średniego , wyższego szczebla, prowadzisz konferencje, prezentacje biznesowe, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia eksperta.


REPORTERSKIE

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć lub właśnie rozpoczynają przygodę z dziennikarstwem. Zajęcia pozwalają poznać zmieniający się świat i reguły , jakie nim rządzą, ale też wskazują różnice między dziennikarstwem prasowym, radiowym i internetowym. Na warsztatach poznasz wykorzystywanie form dziennikarskich i nauczysz się jak je stosować w praktyce – w gazetach, portalach internetowych czy na własnych blogach. Jeśli interesują Cię: zdobywanie tematów, news, wywiad, redagowanie informacji, praca z dźwiękiem, autorskie programy – „osobowość medialna”, sposoby budowania popularności w sieci, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów od mediów.


KONSULTACJE INDYWIDULANE

Konsultacje indywidualne